ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:15 22.02


На Полтавщині перевірили ізолятори тимчасового тримання

На нараді у Полтаві обговорили стан додержання конституційних прав затриманих, ув’язнених, засуджених та адмінарештованих осіб у спецустановах органів поліції. У кременчуцьких в'язнів, зокрема, вилучили мобілки.

У нараді взяли участь представники прокуратури, Головного управління Нацполіції в області Дениса Захарченка та   Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації.

Зазначалося, що в ІТТ № 7 ГУ НП в області (м. Кременчук) виявлено та вилучено 19 мобільних телефонів та сім зарядних пристроїв до них.

За прокурорського втручання відновлена робота ІТТ № 2 (м. Пирятин), який через відсутність ремонту не працював майже три роки.

Також у восьми ІТТ, що діють в області, за результатами комплексних перевірок, проведених у ІІ півріччі минулого року, були виявлені порушення закону щодо матеріально-побутового, медичного забезпечення, додержання режимних вимог.

За результатами перевірок начальнику ГУ НП в області внесено 8 документів прокурорського реагування, які на даний час перебувають на розгляді

- зазначив Олександр Легеньковський.

На оперативній нараді було прийнято рішення щодо вжиття додаткових заходів для недопущення порушень у подальшому, належного облаштування у лікарнях спеціальних палат для лікування хворих, які взяті під варту, а також обов’язкового надання їм необхідної медичної допомоги.

ІТТ, умови, прокуратура, відповідальність, нарада

За темою:

  • Землю під Полтавою, яку мали надати атовцям, віддали приватному підприємству
  • П'яний нелюд зґвалтував 11-річну доньку
  • Молодик зґвалтував і пограбував 82-річну жінку
  • Топ-5 за тиждень :