ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 23.03


На Полтавщині перевірили стан цивільної оборони. ВІДЕО

З 12 по 22 березня на Полтавщині тривала комплексна перевірка стану цивільної оборони та службової діяльності Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

На Полтавщині підбили підсумки комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення

Зокрема, перевіряли роботу усіх аварійно-рятувальних служб. Особливу увагу відвели цим службам у Гадяцькому, Пирятинському, Зіньківському районах області, Горішніх Плавнях та новостворених об’єднаних територіальних громадах. Так, представники комісії взяли участь у створенні нової пожежної охорони на Гадяччині, у селі Красна Лука.

22 березня в Полтавській облдержадміністрації провели з цього приводу підсумкову нараду. Відповідний акт перевірки нададуть на розгляд до Кабінету міністрів України.

На нараді визначили подальші завдання щодо реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та відпрацювали тактичні ввідні на основних об’єктах життєзабезпечення області.

Участь у засіданні взяли заступник голови Полтавської ОДА Микола Білокінь, начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, члени комісії з перевірки, регіональної комісії з ТЕБ та НС, керівники спеціалізованих служб.

перевірка, стан цивільного захисту, ОДА

За темою:

  • У Полтаві перевірили "Маркет Опт"
  • Шкідники і гризуни заважають "Домініку" виробляти цукерки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.