ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:44 28.03


На Полтавщині почали перевіряти торгівельно-розважальні центри

Після трагедії в російському місті Кемерово, на Полтавщині торгівельно-розважальні центри перевіряють пожежники. Сьогодні - у полтавському ТРЦ "Київ". У разі виявлення грубих порушень, заклади закриють.

Державна служба з надзвичайних ситуацій перевіряє торговельно-розважальні центри і має право через суд зупиняти їхню експлуатацію в разі порушень правил пожежної безпеки. 28 березня відповідне роз'яснення надала прес-служба ДСНС .

Рятувальники згадали  про мораторій на перевірки суб’єктів господарської діяльності, який діє до 31 грудня 2018 року, але не поширюється для Держслужби з надзвичайних ситуацій на нагляд і контроль закладів оздоровлення та відпочинку дітей тощо.

У зв’язку із загибеллю  людей у пожежі в торговому центрі в Кемерово, у полтавському торгово-розважальному центрі "Київ" сьогодні, 28 березня, проходить позапланове оперативне навчання.

Мета – перевірити пожежну безпеку. 

Рятувальники зазначили: перевірки закладів, які не підпадають під мораторій, зокрема й ТРЦ, здійснюють за графіком.

На Урядовому порталі оприлюдено інформацію щодо того, що  ДСНС та її територіальним органам Уряд дав зелене світло в частині здійснення державного нагляду (контролю) стосовно закладів оздоровлення та відпочинку дітей, інтернатних закладів, закладів дошкільної освіти, загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, спеціалізованої освіти, а також суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику (у тому числі об’єктів паливно-енергетичного, військово-промислового комплексів, об’єктів підвищеної небезпеки, хімічно-небезпечних об’єктів та об’єктів висотного будівництва).

Дія постанови поширюється і на такі об'єкти, як торговельно-розважальні центри, а також інші об'єкти із масовим перебуванням людей, які є суб’єктами господарювання з високим ступенем ризику і перевірятимуться відповідно до затвердженого графіку.

Нагадаємо, 25 березня на четвертому поверсі ТЦ "Зимова вишня" відбулося займання. Унаслідок пожежі станом на 26 березня, за інформацією Головного управління надзвичайних ситуацій Росії по Кемеровській області, загинуло 64 людини, 53 особи отримали травми.

перевірка, стан цивільного захисту, пожежники, ТРЦ

За темою:

  • Під час пожежі у Полтаві врятували чоловіка
  • У Полтаві під час пожежі загинув чоловік
  • Пожежа у Веприку забрала життя 88-річної жінки
  • Топ-5 за тиждень :