ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 06.10


На Полтавщині перевіряють призовників перед відправкою на службу

Понад пів тисячі чоловіків із Полтавщини мають піти в армію під час осіннього призову. Служити вони поїдуть до Збройних сил, Нацгвардії, прикордонної служби та служби спецтранспорту.

Призовники вже пройшли медогляди у районних військкоматах, а нині приїхали до обласного збірного пункту, повідомляє Суспільне.Полтава.

До армії на Полтавщині, як і в Україні, беруть чоловіків віком від 20 до 27 років, якщо вони не мають проблем зі здоров’ям та права на відстрочку.

На службу можуть іти й 18-річні, але за власним бажанням.

"Всього під час осінньої призовної кампанії планується відправити 508 чоловік на строкову військову службу. Із них понад 190 для Збройних сил, 172 для Національної гвардії, також для Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби", − повідомив заступник головного комісара Полтавщини Едуард Бородай.

До збірного пункту допускають лише тих, хто має негативний ІФА-тест на коронавірус. А під час медоглядів перевіряють і тих, хто йтиме на службу, і непридатних за станом здоров’я.

"Якщо він дійсно хворий, якщо в нього є медичні документи, які підтверджують його неодноразове звертання за меддпомогою, які мають хронічні захворювання, ми ухвалюємо рішення тільки по особовій справі, яка приходить. А якщо ми бачимо, чи може він недообстежений, для встановлення остаточного діагнозу, якісь ще питання, тоді тільки ми їх викликаємо до себе, щоб подивитися особисто", − говорить лікар військкомату Полтавщини Олександр Кульпінов.

 

В умовах пандемії військкомати в області працюють із дотриманням карантинних обмежень, каже лікар.

Нагадаємо, осінній призов на Полтавщині триватиме до кінця грудня 2020.

призов, карантин

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.