ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 26.06


На Полтавщині перевіряють продуктові резерви

Начальник військової адміністрації Дмитро Лунін розповів, що згідно з рішенням Ради оборони Полтавської області, проводяться перевірки продуктових резервів в усіх громадах.

Під час брифінгу Дмитро Лунін повідомив, що в Полтавській області перевіряють продуктові резерви. Перевірки ініціювала не військова адміністрація, а мешканці громад.

— Рада оборони області прийняла рішення комісійно перевірити умови зберігання продуктового резерву. Адже на вулиці літо і температура повітря зростає, тож повинні бути відповідні умови зберігання продуктів, які має контролювати Держпродспоживслужба, — пояснив начальник військової адміністрації. — Також перевіряється кількість продуктів, щоб не було їх розкрадання.

Дмитро Лунін також пояснив, що законом визначені умови роздачі продуктового резерву. Наприклад, це оточення території чи її окупація, або у продуктів харчування спливає термін зберігання.

У тих продуктів, які закупила Полтавська міська рада, ще не повинен спливати термін зберігання, адже їх лише 3 місяці тому. Водночас зберігають їх у не пристосованих для цього приміщеннях навчальних закладів. І саме це може стати головним аргументом на користь дострокової роздачі продуктів. Своє слово мають також сказати правоохоронці, які розслідують справу щодо закупівлі неякісних консервів, які вироблялися в умовах антисанітарії у старих цехах Полтавського м’ясокомбінату.

Результати перевірки будуть оголошені наступного тижня. Відомо, що комісія перевіряла не лише Полтаву — дослідження продрезервів проводилися в усіх громадах області.

Нагадаємо, ще наприкінці травня Дмитро Лунін підтримав ініціативу Олександра Мамая щодо роздачі пайків із продрезерву Полтави за умови його наповнення у майбутньому. Після цього очільник громади анонсував роздачу протягом літа 65000 з 80000 продуктових наборів серед пенсіонерів, людей з інвалідністю 1-ї групи та малозабезпечених сімей. Орієнтовна вартість одного набору складає близько 310 грн.

Загалом, за інформацією «Полтавщини», продуктові набори, закуплені коштом бюджету, в обласному центрі планують роздавати тричі. Остання роздача має збігтися з покращенням ситуації на фронті та початком виборів.

допомога, продукти

За темою:

  • На Полтавщину днями завезуть сіль із-за кордону
  • У Полтаві заборонили виробництво консервів, якими влада формувала продрезерв
  • Переселенці п'яти громад сьогодні отримають продуктові набори
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.