ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 13.02


На Полтавщині підгодовують диких тварин

Щоб лісовим мешканцям було легше перезимувати, у лісових господарствах облаштували майданчики для підгодівлі тварин у мисливських господарствах. Усього зробили 103 підгодівельних майданчика для тварин.

Про це повідомляє Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства.

 

Тварини не можуть з-під снігу добути собі їжу, і як наслідок – ослаблення, хвороби чи навіть загибель.

Єгерська служба пильнує за належним станом підгодівельних майданчиків та за запасом кормів на них, аби мисливські тварини витримали випробування суворою зимою і вдалося максимально зберегти поголів'я дичини у лісах Полтавщини, — розповіли фахівці відділу лісового та мисливського господарства Полтавського облуправління лісового та мисливського господарства.

Наразі у сфері підпорядкування облуправління є сім користувачів мисливських угідь.

На їх території обладнано 103 підгодівельних майданчиків для тварин, де збудовано 179 біотехнічних споруд, серед них – годівниці, солонці, зерносховища, які регулярно оглядаються, ремонтуються в разі необхідності та поповнюються по мірі їх спорожнення.

Для вчасної та належної підгодівлі диких тварин, у лісових господарствах заготовили 50,5 тонн сіна, 34 тонни силосу,зерновідходів – 43,5 тонни, кукурудзи в початках -43,5 тонни, кукурудзи в зерні – 39,5 тонни, гіллячкових віників – 7750 штук, солі -1,1 тонни.

фауна, підгодівля, дикі тварини, зимування, мисливські угіддя

За темою:

  • Птахи з дендропарку залишилися зимувати вдома. ВІДЕО
  • Полтавка вимагає покарати вбивць її вагітної собаки
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.