ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 05.01


На Полтавщині підприємство завдало державі екологічної шкоди на 100 тисяч гривень

ДП "Сільськогосподарське підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№9)" порушило спеціальні правила використання земель на території Кустолово-Суходільської сільської ради Машівського району.

Органи обласної прокуратури, перевіряючи додержання вимог кримінально-виконавчого та іншого законодавства в діяльності державного підприємства «Сільськогосподарське підприємство Державної кримінально-виконавчої служби №9» щодо дотримання прав засуджених, виявили порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища, повідомили на сайті прокуратури Полтавщини.

Причина, що призвела до порушень правил охорони навколишнього середовища, – невиконання умов та вимог нормативних документів щодо запобігання забрудненню (засміченню) земель, складання, зберігання та утилізації відходів життєдіяльності тварин.

ДП «Сільськогосподарське підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№9)» порушило спеціальні правила використання земель, зокрема зливало рідину на землі, призначені для ведення підсобного сільського господарства на території Кустолово-Суходільської сільської ради Машівського району Полтавської області, на території молочно-товарної ферми.

Унаслідок незадовільної господарської діяльності землю забруднили відходами життєдіяльності тварин, небезпечними для навколишнього природного середовища, які також становлять загрозу для здоров’я людей та небезпеку для довкілля.

Цими діями підприємство завдало матеріальної шкоди державі на майже 100 тисяч гривень.

За процесуального керівництва Прокуратури Полтавської області виконувачу обов’язків директора ДП «Сільськогосподарське підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№9)» повідомили про підозру за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 239 (забруднення земель відходами, внаслідок порушення спеціальних правил, що створило небезпеку для довкілля) Кримінального кодексу України.

На даний час, завдяки принциповій позиції прокуратури вищезазначена матеріальна шкода відшкодована повністю та вирішується питання про закінчення кримінального провадження та передачу обвинувального акту до суду.

прокуратура, екологічна шкода

За темою:

  • Справу Наталії Саєнко передано до суду
  • На Хорольщині привласнили 800 тис. гривень від спорудження спортмайданчика
  • На Машівщині НВК незаконно користувався земельною ділянкою
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.