ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 07.06


На Полтавщині після перевірки визнали непридатним кожне п'яте укриття

Станом на 7 червня у Полтавській області спеціальні комісії обстежили всі укриття, а їх близько 2500. Серед них понад 20% визнали непридатними.

 

Про результати оперативних обстежень стану фонду захисних споруд цивільного захисту розповів на брифінгу 7 червня начальник відділу організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України в Полтавській області Олександр Мусійко. Обстеження проводили вдень і вночі, починаючи з 2 червня, після засідання регіональної комісії ТЕБ і НС. Особливу увагу приділяли готовності укриттів під час повітряної тривоги.

"Із 2 червня розпочали комісійні обстеження захисних споруд цивільного захисту Полтавської області. Було сформовано близько 60 оперативних груп. Обстеження проводили і вдень, і вночі. Вони оглянули близько 2500 укриттів. На 9:00 7 червня обстежили усі укриття. Не допустили до обстеження та виявилися зачиненими близько 100 укриттів. Комісійно визнали непридатними більше 20 % укриттів", – розповів Олександр Мусійко.

Серед основних причин непридатних укриттів він назвав незадовільний технічний та санітарний стан, невідповідність базовим вимогам захисних споруд, а також виявлено підтоплені укриття. За результатами оглядів склали відповідні акти, які надали балансоутримувачам, власникам та органам місцевого самоврядування для прийняття відповідних рішень.

"Наразі ДСНС проводить активні інформаційну кампанію з цього напрямку. Попри те, що на сьогодні вже обстежено 100% укриттів, робота комісії буде продовжуватися. Протягом ще кількох днів проведемо комісійні обстеження, зокрема, тих укриттів, які визнали непридатними, перевіримо, чи врахували пропозиції комісії. А також оглянемо ті укриття, які на момент першої перевірки були зачинені", – додав Олександр Мусійко.

У Полтавській ОВА закликали жителів повідомляти про закриті під час повітряної тривоги укриття.

укриття, безпека, влада, війна

За темою:

  • Полтавці провели акцію "Засвітись у темряві!"
  • На Полтавщині 18 вересня знищуватимуть старий боєприпас
  • У Полтаві провели навчання з мінної безпеки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.