ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 15.02


На Полтавщині планують створити мобільну поліцейську станцію

Начальник відділу дільничних офіцерів поліції Полтавщини Жанна Ахиджанян разом із владою і громадськістю селища Опішня Зіньківського району обговорили можливість створення поліцейської станції.

Обговорили переваги функціонування мобільного поліцейського підрозділу та формування групи швидкого реагування, яка цілодобово виїжджатиме за повідомленнями та зверненнями громадян.

Також на поліцейській станції можливе здійснення он-лайн спостереження за допомогою встановлених відеокамер.

Це дозволить правоохоронцям бути ближчими до віддалених населених пунктів, оперативніше реагувати на правопорушення і вчасно приходити громадянам на допомогу.

Начальник відділу просила органи місцевого самоврядування підтримати ініціативу та посприяти у виділенні приміщення та фінансування.

Відкриття поліцейської станції стане черговим кроком на шляху до налагодження взаємовідносин між громадянами і поліцейськими.

Після візиту до смт. Опішня представники апарату поліції області зустрілися з особовим складом Зіньківського відділення поліції – довели до особового складу пріоритети та вимоги керівництва Національної поліції України.

поліція, відбір, станція, Опішня

За темою:

  • Поліція Полтавщини розшукує безвісно зниклого жителя Хоролу
  • Під Гадячем затримали незаконного перевізника кругляка
  • Хуліган із ножем погрожував убити офіціантку. ВІДЕО
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.