ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 25.01


На Полтавщині планують виробляти соєвий протеїновий концентрат

Соєвий протеїновий концентрат як високоякісну кормову добавку для всіх видів тварин, птиці, риби хоче виробляти агропромхолдинг «Астарта-Київ», на Глобинському переробному заводі.

Протягом двох років тут планують збудувати нову лінію з виробництва соєвого протеїнового концентрату.

Компанія планує інвестувати близько $50 млн і створити понад 80 робочих місць, повідомляє Полтавська ОДА:

Ця нова технологічна лінія – перший на Полтавщині інвестиційний проєкт, який будуть реалізовувати за підтримки «інвестнянь» – ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Відповідні меморандуми минулого року підписали між підприємством, тоді головою Полтавської ОДА Олегом Синєгубовим та UkraineInvest – державним офісом, який безоплатно разом із нашою ОДА супроводжуватиме цей проєкт.

Глобинський переробний завод отримає державну й обласну підтримку, зокрема й податкові пільги, які передбачає ініціатива Президента.
В Полтавській ОДА пройшло відповідне засідання міжвідомчої робочої групи, на якій обговорили питання, що виникають під час реалізації проєкту. Участь в заході взяли: представники структурних підрозділів облдержадміністрації, АТ «Полтаваобленерго», АТ «Полтавагаз», ВП «Полтавська дирекція залізничних перевезень», Глобинської міської ради, Кременчуцької райдержадміністрації та Агропромхолдингу «Астарта-Київ».

Головне завдання – надати інвестору всебічну державну підтримку. Ми завжди відкриті до діалогу. Прошу керівників відповідних служб відповідально поставитись до кожного напрямку реалізації інвестиційного проєкту, – зазначив заступник голови Полтавської ОДА Максим Калінін.

Він додав, що зараз Глобинська міська рада розробляє генеральний план міста, щоб ТОВ «Астарта Агро Протеїн» отримало містобудівні умови. Вже підготовлено заявку на отримання технічних умов на підключення електроенергії, газу. Обговорюються шляхи прокладання залізничних колій до майбутнього цеху відвантаження.

Інноваційна для України технологія на новій лінії заводу передбачає виробництво соєвого протеїнового концентрату з негранульованого соєвого шроту методом екстракції з використанням водно-спиртового розчину. Продукт будуть використовувати як високоякісну кормову добавку для всіх видів тварин, птиці, риби.

перерока, лінія, виробництво соєвого протеїнового концентрату.

За темою:

  • На Полтавщині не планують повертатися до алкогольної заборони
  • Вартість борщу у воєнний час зросла на 13 відсотків
  • У Полтаві готують базу даних підприємств, що переїжджають із зон бойових дій
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.