ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:39 03.12


На Полтавщині планують збудувати сучасні медичні амбулаторії. ВІДЕО

Полтавщину відвідав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе. Він, зокрема, обговорив із місцевими чиновниками зведення сучасних медзакладів.

Зокрема, йшлося про появу 40-50 фельдшерсько-акушерських пунктів та Центрів первинної медицини.

Замміністра Мінгеріонбуду відвідав будівництво кардіологічного диспансеру по вулиці Макаренка, 1-а. З нагоди візиту Лева Парцхаладзе в медичний комплекс, лікарі подарували йому книгу про запобігання інфарктів та серцево-судинних хвороб.

Лев Парцхаладзе зазначив про розвиток пріоритетних соціальних інфраструктурних проектів в регіонах і зауважив, що наразі в сільській місцевості амбулаторії не відповідають стандартам охорони здоров’я чи таких закладів взагалі не існує.

А у деяких медустановах віддалених районів відсутні водопостачання, каналізація, інтернет-зв’язок, належне технічне медичне забезпечення, препарати та транспортний зв’язок.

Медцентри хочуть побудувати у такій кількості, щоб машина швидкої допомоги діставалась до місця виклику за двадцять хвилин у кожному населеному пункті Полтавської області.

Я хочу налагодити з вами постійний діалог щодо нашої програми підтримки регіонів. Аби ми вносили пропозиції та обговорювали їх і знаходили консенсус. Такий формат співпраці — найрезультативніший. Ми спілкуватимемося онлайн, надсилатимемо вам наші напрацювання та отримуватимемо зворотній зв’язок від вас з кожного питання, яке стосується вашого регіону. Нам необхідна ваша думка, оскільки ви краще ознайомлені з проблемами вашої місцевості

— звернувся до представників місцевої влади та медиків Полтавщини Лев Парцхаладзе.

На заході також обговорили впровадження методики формування спроможних мереж надавачів первинної медичної допомоги, розвиток сільської медицини в Полтавській області та сільську телемедицину, повідомила прес-служба ОДА.

візит, медицина, Лев Парцхаладзе, ФАП, Мінрегіонбуд

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.