ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:55 26.01


На Полтавщині планують відкрити "Будинки шерифа". Знову

У населених пунктах Полтавщини поліція планує відкрити "Будинки шерифа", а в магазинах, на автозаправках, у сільрадах встановити тривожні кнопки.

На Полтавщині спільно з місцевою владою поліція планує відкрити "Будинки шерифа", а в магазинах, на автозаправках, у сільрадах встановити тривожні кнопки.

Про це повідомив керівник обласної поліції Олег Бех.

Будинок буде розділений на житлову і робочу зони з окремими входами. У житловій зоні проживає міліціонер зі своєю сім'єю, а в робочій - знаходяться його службовий кабінет і кімната для громадян. Таким чином, вирішуються два важливих питання - постійна присутність міліціонера в сільській місцевості та поліпшення умов проживання для молодої міліцейської родини.

Найцікавіше, що така ж сама ідея вже була у тодішньої міліції у 2004 році, а в кількох областях такі будинки навіть урочисто відкрили. Однак за більш ніж десять років ідея масово так і не втілилася.

Разом із тим Бех зазначив, що останнім часом збільшилася кількість злочинів проти літніх людей:

Майже 80 відсотків злочинців, які здійснювали злочини, були вже раніше судимі. Вони забирали дві-три тисячі гривень, ювелірні прикраси, які відразу ж здавали в ломбард. Ми вже здійснили низку заходів, щоб розкривати злочини "по гарячих слідах". У нас є яскравий приклад, коли дуже швидко затримали злочинця-гастролера. Розбійні напади на стареньких характеризуються жорстокістю, цинізмом, побиттям.

Артур ЗАПЕКА

Бех, поліція, будинок шерифа

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.