ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:45 17.05


На Полтавщині почали блокувати доступ до російських інтернет-ресурсів. ВІДЕО

В Україні заборонили низку російських веб-сайтів. В Полтаві вже розпочали виконувати рішення Президента Петра Порошенка.

15 травня Президент України Петро Порошенко підписав Закон про заборону на території України російських веб-сайтів, серед яких популярні ресурси "Вконтакте", "Одноклассники", "Mail.ru" та сервіси "Яндекса".

З точки зору патріотизму, цей указ буде позитивний для України. Щодо заробітку в цих соціальних мережах - то буде проблематично. Деякі свої проекти я давно веду в інших соцмережах, але зараз доведеться посилювати рекламу. Втім, я давно вже почав просувати "Інстаграм" і "Фейсбук". Перший особливо добре зараз йде, вже маю 1500 підписок за останні 7 днів. Будемо розвивати далі, "Фейсбук" для дорослої аудиторії, а "Інстаграм" - для молоді. З пабліками "ВКонтакте" нічого не зміниться, будемо далі публікувати пости і розвиватися

 — ексклюзивно прокоментував своє бачення перспектив Сергій Яровиков, засновник найбільшого полтавського пабліку у російській соцмережі "ВКонтакте".

А тим часом Генсек Ради Європи Турбйорн Ягланд висловив занепокоєння з приводу рішення Києва щодо санкцій проти низки російських сайтів в Україні.

закон, заборона, соцмережі, Росія, скандал

За темою:

  • Продвижение бизнеса в океане социальных сетей
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.