ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:00 29.09


На Полтавщині почали буравити свердловину безкомірним методом

Компанія "ДТЕК Нафтогаз" почала буравлення свердловини №25 Семиренківського газоконденсатного родовища (Полтавська область) особливим, безкомірним методом, із застосуванням технології зневоднювання шламу.

Як сказано в повідомленні прес-служби компанії, уперше в Україні бурові роботи виконує білоруська компанія "Білорусьнафта", що перемогла в тендері на надання бурових послуг на 4 свердловинах для "ДТЕК Нафтогаз".

Глибина похило-спрямованої свердловини становитиме 5 714 м. Для буравлення похило-спрямованої ділянки свердловини із застосуванням роторно-керованої системи "ДТЕК Нафтогаз" залучив одного з лідерів міжнародного ринку сервісних послуг - компанію Schlumberger.

Буравлення всіх 4 свердловин для "ДТЕК Нафтогаз" "Білорусьнафта" буде проводитися безкомірним методом із застосуванням технології зневоднювання шламу за допомогою спеціального осушувача.

Цей спосіб буравлення відповідає найкращим міжнародним екологічним стандартам і є однією з вимог компанії "ДТЕК Нафтогаз" з екологічної безпеки в рамках співпраці з "Білорусьнафтою".

Початок буравлення свердловини №25 можна назвати знаковим для галузі. В Україні вперше починає буравлення компанія "Білорусьнафта", що персоніфікує нову конкурентну віху розвитку бурових і сервісних послуг на українському ринку. Ми впевнені, що наша співпраця з білоруськими партнерами стане успішним прикладом для всієї галузі й забезпечить черговий внесок в енергонезалежніть країни,

- зазначив гендиректор "ДТЕК Нафтогаз" Ігор Щуров.

Загалом, "ДТЕК Нафтогаз" планує до 2020 року збільшити видобуток природного газу в 2 рази до 3 млрд куб. м, у тому числі за рахунок можливого спільного видобутку з іншими компаніями.

Нафтогазвидобуток входить у структуру ДТЕК і у 2016 році збільшила видобуток газу на 25% (на 326,16 млн куб. м) до 1 630,8 млн куб. м.

ДТЕК керує енергетичними активами System Capital Management —  100% акцій SCM належить бізнесмену Рінату Ахметову.

нафта, ДТЕК, Нафтогаз, Семиренківське родовище

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.