ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:52 19.08


На Полтавщині почали застосовувати дорожню розмітку довговічними матеріалами

У селі Вишневе Хорольського району почали наносити замість звичайної фарби дорожню розмітку холодним пластиком. Сучасне оновлення розмітки дороги застосували на автодорозі Т-17-16 "Хорол-Семенівка-Кременчук".

Таким, чином, у селі Вишневе Хорольського району замість звичайної фарби використовують холодний пластик, на замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

По закінченню укладання асфальтобетону відтепер наноситься дорожня розмітка довговічними матеріалами – нанесення алмазної стрічки або пластиків, як холодних, так і гарячих.

У цьому році в селі Вишневе ми вирішили осьову лінію нанести за допомогою холодного пластику, а крайові лінії – фарбою. Загалом пластик відрізняється від фарби для розмітки підвищеною зносостійкістю, він краще витримує як фізичні навантаження, так і вплив погодних явищ. За рахунок того, що пластик має більшу товщину, чим нанесена фарба, під час дощу він виступає над шаром води. Це дає можливість водіям під час опадів в темну пору краще орієнтуватися на проїзній частині,

– пояснив заступник начальника Служби автодоріг Анатолій Мягкохліб.

 

За даними  Служби автодоріг в області, пластиковій розмітці притаманна підвищена еластичність, тепло- і морозостійкість.

Тому вона зберігається на дорогах набагато довше, ніж звичайна фарба, і заощаджує кошти на оновлення – термін її служби сягає від трьох до шести років.

розмітка дороги, ремонт, пластик, Хорол

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.