ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:15 21.05


На Полтавщині почалося масштабне військово-патріотичне тренування. ФОТО

На полігонах Полтавщини розпочалися масштабні військово-патріотичні тренування старшокласників із усієї області.

Вперше за останні роки для старшокласників Полтавської області організували масштабне військово-патріотичне тренування. Учні 10-11 класів вправляються у стрільбі з автомата бойовими набоями. Про це  повідомили у Полтавському обласному військкоматі.

Тренування розпочалися 18 травня і триватимуть до 21 травня. На кількох військових полігонах області тренуватимуться 9 тисяч учнів 10-11 класів.

Зокрема на військовому стрільбищі 179-го навчально-тренувального центру військ зв’язку Збройних сил України, що під Полтавою, досвідчені військовослужбовці-викладачі та курсанти Полтавського військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікації та інформатизації Державного університету телекомунікацій проводять заняття з вогневої підготовки.

Учнівська молодь вправляється зі стрілецькою зброєю, вивчає правила поводження з нею, стріляє по нерухомим цілям та цілям, що з’являються. Знайомляться із загальними поняттями балістики, тренуються з ручними гранатами тощо.

Тут же розміщено мобільний агітаційний намет Полтавського міського військового комісаріату, де роз’яснюють умови проходження служби у механізованих бригадах оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Після інструктажу з техніки безпеки учнів допускають до стрільби бойовими набоями з АК-74 під пильним оком військовослужбовців 18-ї окремої бригади армійської авіації.

навчання, військово-патріотичне тренування, учні

За темою:

  • Безкоштовний Гарвардський онлайн-курс із програмування став доступним
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.