ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 03.05


На Полтавщині подали понад сім тисяч заяв щодо прийому в перші класи

Понад сім тисяч заяв на прийом учнів до перших класів уже подано у школи Полтавщини. Із них понад дві тисячі – у заклади Полтавської громади.

 

Про це розповіла тимчасово виконувачка обов’язків директора обласного департаменту освіти Галина Власюк. Прийом заяв мають завершити до 31 травня.

У Полтавській громаді уже подали понад 2 300 заяв на прийом до перших класів. А загалом на Полтавщині таких звернень зареєстрували понад 7,5 тисяч, сказала журналістам Суспільного пані Власюк.

"У першу чергу маємо зарахувати учнів, які проживають на території обслуговування закладу. Якщо це внутрішньо переміщені особи, які отримали довідку про реєстрацію, і в ній вказана адреса, яка належить до нашої території обслуговування, то ми їх також зараховуємо. Минулого року заяв було більше. Зараз, я думаю, що багато батьків ще не визначилися з тим, де вони будуть перебувати на серпень і на вересень", – вважає директорка однієї з полтавських шкіл Тетяна Веркалець.

Прийом заяв на навчання для першокласників у регіоні мають завершити 31 травня, розповіла спеціалістка обласного департаменту освіти Ірина Вовк. За її словами, торік у школи Полтавщини зарахували майже 13 тисяч першокласників.

освіта, школа, діти, першокласники

За темою:

  • Приміщення навчального закладу через суд повернули господарям
  • Навчальний процес у школах Полтави стартує першого серпня
  • На базі полтавського вишу створили літню школу. ВІДЕО
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.