ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 24.08


На Полтавщині погасили нову воєнну марку "Вільні, Незламні, Непереможні"

У День Незалежності України у Полтаві погасили нову воєнну марку від "Укрпошти" - "Вільні, Незламні, Непереможні". Не завадила презентації навіть повітряна тривога.

 

Захід проводили в укритті під час повітряної тривоги.

 — Це в чомусь навіть символічно. Ворог продовжує бити по нашій області, а ми всі робимо те, що маємо робити. І кожного дня ми на день ближче до Перемоги, - зазначив очільник ОВА Дмитро Лунін. - Нова марка показує незламність і боротьбу нашого народу. Кожна з ілюстрацій – окремі історії українців, які відбулися в різний період воєнного часу, в різних куточках країни. Але їх об’єднує те, що українці "Вільні. Незламні. Непереможні".

За словами очільника області, у Полтавщини є своя історія війни – "Гадяцьке сафарі". І буде однойменна марка. 

Конкурс ескізів уже відбувся, журі відібрало 9 найкращих робіт. Їх опублікують днями для проведення народного голосування. За його підсумками буде визначений дизайн марки, її випустять разом із конвертом і листівкою для Полтавської області за проєктом "Власна марка". 

До 31-ї річниці Незалежності України "Укрпошта" випустила поштовий блок "ВІЛЬНІ. НЕЗЛАМНІ. НЕПЕРЕМОЖНІ". До блоку увійшла марка з українським воїном та шість ілюстрацій, які символізують останні шість місяців великої 8-річної війни українського народу з окупантами.

Ілюстрації блоку виконані у вигляді чорно-білої хроніки з окремими кольоровими акцентами. Кожна з ілюстрацій – це окремі трагічні історії українців, які відбулися в різний період воєнного часу в різних регіонах України. Вони об’єднані між собою одним словом – "ВІЙНА".

Тираж поштового блоку – 1 млн примірників. Номінальна вартість блоку – 60 грн. До блоку також випущено конверти "Перший день" і немарковані художні конверти.

марка, Укрпошта, війна, пам'ять, презентація, погашення

За темою:

  • У Полтаві презентували марку "Кримський міст на біс!"
  • У Полтаві погасили марку, присвячену ЗСУ
  • Полтавщина отримала власну воєнну марку "Гадяцьке сафарі"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.