ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 20.11


На Полтавщині поліція взяла під цілодобову охорону ТВК

У Полтавській області до забезпечення правопорядку під час повторного голосування на місцевих виборах залучено понад 400 правоохоронців, територіальні та дільничні виборчі комісії взяті під цілодобову охорону.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Полтавської області, в день повторного голосування на виборах депутатів сільських, селищних депутатів у чотирьох районах області та мера Полтави правопорядок забезпечуватимуть понад 400 правоохоронців: майже 300 поліцейських і понад 130 працівників державної служби з надзвичайних ситуацій.

"Під цілодобовою охороною правоохоронців 8 територіальних та 156 дільничних виборчих комісій. Публічну безпеку і порядок у день виборів на дільницях забезпечуватимуть понад 400 правоохоронців, серед яких працівники поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій. Ще 33 наряди у складі з поліцейськими та військовослужбовцями Національної гвардії забезпечуватимуть правопорядок у населених пунктах", - зазначив начальник поліції області Іван Вигівський.

У Полтаві у другому турі виборів, який відбудеться 22 листопада, зустрінуться екс-мер (2010-2018) Олександр Мамай (партія "За майбутнє") і директор ТОВ "Будівельна компанія "Комбінат виробничих підприємств" Сергій Іващенко (партія "Слуга народу").

вибори, безпека, поліція

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.