ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 26.07


На Полтавщині померла дівчинка без шкіри

Померла Саша Авраменко - дівчинка, яка народилася з рідкісною генетичною хворобою – синдромом Ноя-Лаксової. У дитини була відсутня шкіра, а гроші на її лікування збирав благодійний фонд.

У Полтаві померла Саша Авраменко, яка народилася з рідкісною генетичною хворобою – синдромом Ноя-Лаксової, у дівчинки була відсутня шкіра. 

Батьки відмовились від немовляти відразу після народження, дізнавшись про її важкий стан. Лікарі боролися за життя дитини, але врятувати дівчинку не вдалося.

Про це повідомили на сторінці благодійного фонду "HELP GROUP" у соцмережі: "На жаль, сталося найгірше, що ми могли уявити. Ми закриваємо збір коштів на лікування Саші Авраменко. Останні дні стан Саші почав помітно погіршуватися, різко впали показники крові. Через тяжкість синдрому Ноя-Лаксової у немовляти розвинулася серцево-легенева недостатність. Через це дівчинку підключили до апарату штучної вентиляції легень, проте, на превеликий жаль, вижити Саші не вдалося. Бракує слів, щоб описати, як в один момент згоріла наша надія. Ми безмежно вдячні всім небайдужим людям за допомогу та підтримку. Саша прожила небагато, але все завдяки вам. Усі зібрані кошти на Сашине лікування будуть направлені на допомогу підопічним фонду. Інформація щодо їх розпорядження буде висвітлена у соціальних мережах та на офіційному сайті Хелпгруп".
 

трагедія, смерть, діти, хвороба, благодійний фонд

За темою:

  • Іноземця оштрафували за крадіжку авто з полтавськими дітьми
  • Полтавський театр ляльок відновлює роботу
  • Полтавські дітлахи катаються на необлаштованих для санчат місцях
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.