ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 31.03


На Полтавщині попередили порушення на виборах

Характерні порушення на дільницях Полтавщини, які попередили члени ДВК та поліцейські, озвучив речник обласної поліції Юрій Сулаєв.

  • - Кількахвилинна затримка вранці при відкритті 5-ох ДВК: 3 - Кременчук, 1 - Полтава, 1 - Диканька.
  • - Полтава. Спроба жінки проголосувати за себе та чоловіка. (Людині роз`яснені норми закону. Порушення не допущено).
  • - Гребінка. Спроба чоловіка отримати бюлетень по військовому квитку. (Особі роз`яснено вимоги закону. Порушення не допущено).
  • - Пирятин. Жінка отримала бюлетень для голосування і порвала його. (Поліція проводить перевірку).
  • - Хорол. Жінка не знайшла себе у списку виборців. Питання вирішено в робочому порядку. Людину внесли до списку виборців у відповідності до закону.
  • - Решетилівка. Жінка сфотографувала свій бюлетень у залі ДВК. Після зауваження членів комісії - видалила фото. Триває перевірка.
  • - Полтава. Чоловік повідомив, що підозрює жінку, яка є в складі ДВК, у вживанні спиртного. Інформація не підтвердилась.
  • - Ще 5 інформацій стосуються розміщення зовнішньої (прихованої політичної) реклами.

Поліція продовжує стежити за порядком .

Так, у Пирятині жінка отримала бюлетень для голосування і порвала його у приміщенні дільниці. Це порушення зафіксували поліцейські, розповів речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв. За його словами, такі дії можуть передбачати кримінальну відповідальність – це обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі від 2 до 4 років.

ДВК №530454, що в селі Лука Лохвицького району, ДВК №530116, що в селі Галущина Гребля, та ДВК №530643, що в селі Мар’янівка Новосанжарського району отримали меншу кількість бюлетенів, ніж внесено виборців до списку.

Спостерігачі «Опори» повідомили, що ДВК №530454 отримала 354 бюлетенів, тоді як на дільниці зареєстровано 360 виборців, з яких 18 голосують на дому. За фактом було складено відповідний акт та повідомлено ОВК.

На ДВК №530116 отримала 252 бюлетеня, тоді як виборців 253. З них 18 голосують за місцем реєстрації.

ДВК №530643 отримали 183 бюлетеня, тоді як виборців – 186.

Згідно з частиною 7 статті 71 Закону України «Про вибори Президента України» виборчі бюлетені для кожної виборчої дільниці виготовляються у кількості, що на 0,5 відсотка перевищує кількість виборців, які включені до списку виборців на виборчій дільниці, з можливим відхиленням зазначеної кількості з урахуванням кратності розміщення виборчих бюлетенів у межах поліграфічного листа при їх виготовленні.

вибори, спостереження, порушення

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.