ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:43 10.07


На Полтавщині повернули з незаконної оренди будівлю ПТУ

З незаконної оренди повернули частину приміщення профтехучилища на Полтавщині. Прокуратура провела моніторинг законності передачі в оренду майна навчальних закладів не для освітніх потреб.

 За результатами такої роботи Полтавська місцева прокуратура виявила, що у листопаді 2004 року Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській області з товариством уклали договір про надання в оренду 125,5 кв. метрів.

Йдеться про частину приміщення в Державному професійно-технічному навчальному закладі Полтавського вищого професійного училище ім. А. О. Чепіги вартістю 662 тис. гривень.

У цьому приміщенні товариство організувало оптову торгівлю деталями та приладдям для автотранспортних засобів.

У рамках представництва інтересів держави в суді місцева прокуратура подала позов про визнання недійсним договору оренди, адже він  суперечив вимогам законодавства України  Про освіту .

У лютому 2017 року рішення господарського суду Полтавської області, прийняте на користь прокуратури, набуло законної сили. Наразі воно реально виконане – приміщення повернуте Регіональному відділенню Фонду державного майна України по Полтавській області.

Як зазначив керівник Полтавської місцевої прокуратури Микола Дубинка, об’єкт освіти – це не тільки навчальний заклад, а й будівлі, споруди, землі, комунікації, обладнання та інші цінності підприємств системи освіти. Тому передача будь-яких приміщень навчальних закладів в оренду суб'єктам господарювання для проведення господарської діяльності, не пов'язаної з наданням освітніх послуг, прямо заборонена законом.

незаконна оренда, Полтава, прокурор

За темою:

  • На хабарі затримали керівника обласного комунального підприємства
  • Прокуратура повернула понад сто земельних ділянок у власність селищної ради
  • Ексголову екзаменаційної комісії педуніверситету звинуватили в хабарництві
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.