ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 13.04


На Полтавщині працюватимуть майже тридцять дитячих таборів

Близько 18 тисяч полтавських дітлахів планують оздоровити цього року у майже 30 дитячих таборах, з використанням обласного та місцевих бюджетів.

Про готовність закладів розповіли на засіданні обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей, повідомляє Департамент інформаційної діяльності ОДА.

 

Наразі табори готують матеріально-технічну базу, адже з 21 травні по 11 червня всі заклади відвідає державна комісія. Перевірятимуть підготовку матеріально-технічної бази, тобто дотримання дитячими закладами державних санітарних та будівельних норм, про пожежну безпеку у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Полтавщини Наталія Шкоденко розповіла, що із загальної кількості закладів 14 перебуває в комунальній власності, 7 з яких підпорядковано закладам та установам освіти й належать до закладів позашкільної освіти, 12 – приватних та 1 – державної форми власності.

Термін оздоровчої зміни в 27 позаміських закладах – 21 день, середня вартість путівки – 7 тис. 578 грн для дитини з 11 до 17 років та 7 тис. 452 грн для дитини до 10 років, харчування – до 170 грн на добу.

Середня наповнюваність позаміських закладів планується на рівні 90%.

оздоровлення, діти, табори

За темою:

  • У Полтаві народилися трійнята
  • Цьогоріч в області на реабілітацію дітей із інвалідністю заклали лише три мільйони
  • На Лубенщині чоловік розбещував п'ятирічних дівчат
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.