ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 19.03


На Полтавщині презентували найпатріотичніший КрАЗ року

Всюдихід уособлює силу, міць та непохитність українського духу.

 

Сьогодні весь український народ згуртувався у боротьбі за свободу та незалежність, захищаючи рідну землю від російських окупантів. Велику роль у цьому відіграють різні громадські організації, які на місцях надають усіляку допомогу як матеріальну, так і інформаційну, спрямовану на зміцнення оборони. І тут особливо варто відзначити Координаційний центр об'єднань ветеранів АТО, що розташований у Кременчуці, пише "Автоцентр".

Днями на його території засвітився цікавий автомобіль – всюдихід КрАЗ-5233 (4х4), який уособлює всю силу, міць та непохитність українського духу. Автомобіль має захищену кабіну та кузов-фургон для перевезення людей. На передньому бампері встановлені сталеві жалюзі, що прикривають решітку радіатора. А на них зображений симпатичний доброволець із автоматом у руках.

Увагу привертає потужний металевий "кенгурятник", призначений для розчищення дороги від непроханих гостей. На кабіні встановлений кондиціонер. А на дверях можна побачити патріотичний девіз, нанесений на фоні нашого національного прапора – "Все буде Україна!".

КрАЗ, транспорт, автомобілі, війна

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.