ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 15.11


На Полтавщині прибрали зайві блокпости

На Полтавщині у багатьох місцях прибрали блокпости, які не виконували свої функції та заважали проїзду автомобілів. Це зробили із врахуванням утримання доріг у зимовий період, щоб автошляхами могла рухатися снігоприбиральна техніка. 

 

Про це інформують у Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

"Завершили усунення перешкод на ділянках автомобільних доріг, де раніше працювали блокпости. Деякі споруди вже не виконували своєї функції, а лише заважали проїзду автомобілів. Робимо це з врахуванням особливостей зимового утримання, аби снігоприбиральна техніка могла безперешкодно рухатися автошляхами", - повідомили у Службі автодоріг області.

Роботи вони провели спільно з Агентством місцевих доріг Полтавської області — відповідно до рішення Ради оборони. Проїзна частина станом на сьогодні звільнена від залізобетонних блоків та плит, мішків з піском, шин, протитанкових їжаків.

До речі, наявні блокпости автодорівці додатково обладнали дорожніми знаками та світлоповертальними елементами. Прилегла територія приведена на належного санітарного стану. Поблизу блокпостів функціонує освітлення.

дорога, безпека, блокпост, зима, техніка

За темою:

  • У Полтаві перекриють рух на трьох вулицях у центрі міста
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.