ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 06.06


На Полтавщині призначили нового керівника обласної прокуратури

Заступник Генерального прокурора України Антон Войтенко представив колективу нового керівника Полтавської обласної прокуратури Євгена Гладія.

 

Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі.

Антон Войтенко окреслив ключові задачі, поставлені Генеральним прокурором. Він наголосив, що пріоритетом залишається документування злочинів, пов’язаних із російською агресією на території України. Серед першочергових викликів також злочини проти основ національної безпеки. Окрім цього, у фокусі уваги протидія корупції, злочинам у бюджетній і земельній сферах, проявам організованої злочинності.

Заступник Генпрокурора зазначив, що новопризначений керівник має великий досвід роботи та здатен організувати колектив для виконання поставлених завдань. Євген Гладій запевнив, що докладе максимум зусиль для забезпечення належної реалізації функцій прокуратури на Полтавщині.

Євген Гладій народився 1984 року. Випускник Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з 2006 року, понад 11 років – на керівних посадах. До призначення у Полтаву очолював Обухівську окружну прокуратуру на Київщині.

призначення, прокуратура

За темою:

  • У Полтаві призначили трьох нових заступників міського голови
  • Топ-5 за тиждень :








    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.