ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 15.03


На Полтавщині продаватимуть сільгосптехніку "Massey Ferguson"

Компанія "Бізон-Тех" днями відкриє перший у Полтавській області дилерський центр по обслуговуванню та продажу техніки бренду "Massey Ferguson". 

Про це в коментарі виданню Traktorist.ua повідомив заступник керівника департаменту сільгосптехніки "Бізон-Тех" у Полтавській області Роман Столяренко.

Новий дилерський центр буде включати виставковий та торговельний майданчики, офісні приміщення, ремонтні бокси, склад запчастин і зону тест-драйв. Його загальна площа буде становити 2 500 м², але планується подальше розширення.

Дилерський центр запропонує клієнтам комплексне рішення: продажі сільгосптехніки, запчастин і сервісне обслуговування. Спеціалісти зможуть виконати ремонт техніки як у центрі, так і на виїзді в господарства. У новому дилерському центрі буде працювати 5 екіпажів сервісних інженерів, а також менеджери з продажу техніки та запчастин.

"На відкритті відбудеться презентація нових тракторів "Massey Ferguson" серії S. У Полтавській області ми будемо їх презентувати саме на цьому заході. Також навесні плануємо завезти нові самохідні обприскувачі "Massey Ferguson", які ще не були презентовані в Україні", — зазначив Роман Столяренко.

бізнес, агросектор, техніка, дилер, Massey Ferguson

За темою:

  • У Лохвицькому районі бик покалічив жінку
  • На Полтавщині позатоплювало сільскогосподарські поля
  • Чотири з десяти найкращих агрохолдингів України працюють на Полтавщині
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.