ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 30.05


На Полтавщині продезінфекували всі заклади соціальної сфери

Фахівці районних лікарень ветеринарної медицини Полтавської області провели аерозольну дезінфекцію на території всіх закладів соціальної сфери Полтавщини. 

Вони працювали протягом тижня, у рамках здійснення профілактичних заходів щодо попередження розповсюдження інфекційних хвороб, у тому числі і COVID-19.

Фахівці Полтавської обласної державної лікарні ветеринарної медицини спочатку обробили Горбанівський геріатричний пансіонат ветеранів війни і праці.

Фахівці районних лікарень ветеринарної медицини профілактичну дезінфекцію здійснили на території Кобеляцького психоневрологічного будинку – інтернату, навідалися у Гадяцький геріатричний будинок – інтернат і Рашівський психоневрологічний інтернат.

Обробили і прилеглу територію Оржицького районного територіального центру соціального обслуговування.

Також профілактичну дезінфекцію здійснили і на території Високотополянського психоневрологічного інтернату, що у селі Оріхівка Лубенського району. А також —  прилеглу територію Ліщинівського психоневрологічного будинку-інтернату.

Загалом провели аерозольну дезінфекцію на території – 20 400 кв.м.

Дезінфекцію соціальних закладів Полтавщини фахівці лікарень ветеринарної медицини здійснюватимуть і далі. Адже там перебувають люди похилого віку, а вони у групі ризику і найбільш вразливі до коронавірусної інфекції.

 

вірус, обробка, дезинфекція, соцзаклади

За темою:

  • У Полтаві підтвердили новий випадок коронавірусу
  • За добу зафіксували ще один випадок коронавірусу
  • За добу виявили один новий випадок COVID-19
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.