ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 11.07


На Полтавщині продовжують фіксувати порушення протиепідемічних  вимог

З початку запровадження адаптивного карантину, з 22 травня по 9 липня, на Полтавщині перевірили 665 закладів громадського харчування. І на 115 об’єктах  зафіксували порушення протиепідемічних  вимог.

Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Основні порушення: недотримання правил використання засобів індивідуального захисту, їх утилізації, порушення вимог щодо використання дезінфекційних засобів, антисептиків.

Зокрема, у кафе “Амічі”, що у Миргороді, фахівці Держпродспоживслужби зафіксували порушення дезінфекційного режиму, прибори й кондименти до напоїв не були в індивідуальному пакуванні, у працівників відсутні захисні окуляри, відсутні контейнери для збору засобів індивідуального захисту, порушувалися вимоги щодо оформлення меню. За виявлені порушення на керівника закладу складено протокол про адміністративне правопорушення.

При перевірці закладів громадського харчування у Решетилівському районі встановлено використання антисептиків невідомого походження, порушення режиму дезінфекції, ненадання документального підтвердження проведення температурного скринінгу працівників, тощо.

За результатами перевірок суб’єктам господарювання надано 115 приписів, пропозицій щодо усунення виявлених порушень. На 7 об’єктах спільно із представниками Головного управління Національної поліції складені адміністративні протоколи про правопорушення, які спрямовані до суду.

Про виявлені порушення у 85 випадках  повідомлені органи влади та місцевого самоврядування, у 69 випадках інформація доведена до органів Національної поліції.

перевірка, карантин, Держпродспоживслужба, порушення

За темою:

  • Поліція перевіряє правомірність закупівлі військової амуніції в Полтаві
  • Аудиторська служба перевірить закупівлю полтавцями 47 квадрокоптерів для військових
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.