ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 26.11


На Полтавщині прокуратура зупинила роботу кількох АЗС, в тому числі "Автотранса"

Представниками прокуратури Полтавщини була зупинена робота двох АГЗП у Пирятинському та трьох АГЗП/АЗС у Лубенському районі. Днями може бути заблокована робота його декількох паливних пунктів у Полтаві.

Постраждалі полтавські оператори нафторинку почали оскаржувати незаконні дії силовиків у судах. Власник одного з опечатаних пунктів - Андрій Кучерявий повідомив виданню Нафторинок, що розблокуванням роздрібного об'єкта займається адвокат компанії. При цьому паралельно, щоби не дати незаконно вивезти обладнання, деякі моноблоки оточили вантажним автотранспортом. 

 — З огляду на досвід наших столичних колег, у яких комунальні служби спільно з силовиками вилучали обладнання і газ, а потім пропонували оплатити послуги зберігання приватним компаніям, ми змушені "тримати оборону" — блокувати фізично спроби демонтажу, — повідомив один із операторів ринку.

У ніч із 23 на 24 листопада 2018 року представниками прокуратури в Полтавській області була зупинена робота двох АГЗП у Пирятинському та трьох АГЗП/АЗС у Лубенському районі. Днями може бути заблокована робота його декількох паливних пунктів у Полтаві.

Серед зупинених роздрібних об'єктів — невеликі оператори газового ринку області та одна станція регіональної мережі "Автотранс". Зупинку великого гравця ринку світлих нафтопродуктів і зрідженого газу підтвердив директор мережі АЗС Олександр Какар. "На вихідних опечатали одну АЗС у Пирятинському районі. Розбираємося в причинах", — повідомив він.

За словами постраждалих операторів, всі об'єкти мали дозвільну документацію на експлуатацію. Як мінімум, по одному епізоду вилучення документів і матеріальних цінностей на АЗС виконувалися в рамках кримінального провадження щодо "крадіжки металевого ланцюга з могили лубенського кладовища в січні-лютому 2018 року".

Джерела нафторинку в Полтаві не виключають інтерес до справи нового прокурора області Дмитра Чибісова, який вступив на посаду в липні і зараз особисто керує операцією.

 — Упевнений, нас просто хочуть перевірити на можливість "відкупитися", йде рік виборів, зараз кількість "ходаків за готівкою", починаючи від інспекторів податкової і закінчуючи силовиками, тільки збільшиться. Дивує привід: за "могильні ланцюги" з нас ще грошей не вимагали, — не без іронії повідомив співрозмовник видання, який побажав залишитися неназваним. 

скандал, нафта, газ, прокуратура, бізнес, корупція, влада

За темою:

  • За ухилення від мобілізації засудили батька сімох дітей
  • Полтавець погрожував ножем та провокував на конфлікт
  • Скандал: полтавці посварилися через обрізку берез у дворі
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.