ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 20.01


На Полтавщині протягом року сталося сім тисяч шлюбних церемоній

Протягом 2021 року в особистому житті понад 16 тисяч пар Полтавської, Сумської та Чернігівської областей відбулися суттєві зміни.

Закохані завдяки наміру засвідчити свої стосунки поповнили Державний реєстр актів цивільного стану новими відомостями про їхні родини.

Торік у зазначених регіонах сімейні стосунки зареєстрували понад 16 тисяч пар, що майже на 4 тисячі шлюбів більше, ніж у 2020 році.

Зокрема, на Полтавщині відбулося найбільше —  7 тисяч шлюбних церемоній, на Сумщині – близько 5 тисяч та більше як 4 тисячі весіль – на Чернігівщині.

Варто зазначити, що нерідко майбутні подружжя користувалися послугою «Шлюб за добу» – зручним сервісом, який дозволяє громадянам офіційно засвідчити стосунки протягом 24 годин з моменту подачі заяви на державну реєстрацію шлюбу.

За словами очільниці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірини Свистун, зекономити час на очікуванні процедури реєстрації стосунків у 2021 році зголосилися понад 2 тисячі пар молодят, скориставшись сервісом Мін’юсту «Шлюб за добу».

У тому числі понад 700 охочих пар поєднали свої долі на Полтавщині, більше 800 – на Сумщині та понад 600 закоханих пар – на Чернігівщині.

шлюб, статистика

За темою:

  • Під час війни на Полтавщині народилося понад дві тисячі дітей
  • Життя триває: з початку війни на Полтавщині одружилися 2643 пари
  • Керівник Полтавської ВОА повідомив про своє одруження
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.