ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 31.07


На Полтавщині провели обшуки у справі постачання до РФ військових товарів

Служба безпеки України викрила посадовців, які організували механізм незаконного постачання до країни-агресора товарів військового призначення та подвійного використання оборонних підприємств.

Про це повідомляє пресцентр СБ України.

Протиправний механізм поставок був викритий та блокований Службою ще у березні цього року.

Для документування схеми у липні Служба безпеки України провела низку обшуків на деяких оборонних підприємствах у Харківській, Київській, Запорізькій, Одеській, Дніпропетровській, Миколаївській та Полтавській областях.

Керівництво державних оборонних підприємств під час проведення слідчих дій сприяло у наданні інформації щодо закупівель приватними компаніями товарів військового та подвійного призначення.

Приватні підприємці-організатори схеми закуповували продукцію державних оборонних підприємств для подальших незаконних поставок до Росії та інших країн. Придбання військової продукції могло здійснюватися за сприяння працівників державних оборонних підприємств з порушеннями українського законодавства.

Також задокументовано, що до країни-агресора учасники групи передавали деякі технології з виробництва української військової продукції.

Росія, Україна, військові товари, СБУ

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.