ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 03.03


На Полтавщині пустять з молотка спирткомбінат

Фонд державного майна України (ФДМУ) виставить на торги через систему Prozorro. Продажі "Лохвицький спиртовий комбінат".

 

Про це повідомила пресслужба Фонду. Торги відбудуться 6 березня 2024 року, цінові пропозиції приймаються до 5 березня. Стартова ціна лота становить 11,33 млн грн.

"Лохвицький спиртовий комбінат — підприємство харчової промисловості у місті Заводське. Гігант, який комплексно переробляв цукровмісну мелясу на спирт, дріжджі, діоксид вуглецю. Актив має перспективне місце розташування з вдалою транспортною розв’язкою, великі виробничі потужності та загальну площу нерухомості. Також у підприємства є обладнання та транспорт", - деталізували у ФДМУ.

За словами фахівців, виробництво підлягає відновленню. Також на його базі можна створити переробне підприємство або релокувати бізнес із тимчасово окупованих територій. Загальна площа п’яти земельних ділянок під комплексом комбінату становить 19,72 га.

"Лохвицький спиртовий комбінат" ввели в експлуатацію 90 років тому, у 1934-му. У радянські часи комбінат входив у число найбільших промислових підприємств міста, на балансі перебували об'єкти соціальної інфраструктури та будинки. Після проголошення незалежності України спирткомбінат став найбільшим підприємством спиртової промисловості на теренах України.

У січні 2000 року Кабінет міністрів України дозволив заводу виробництво компонентів для моторного палива, а у липні того ж року уряд затвердив державну програму "Этанол", котра дозволяла облікувати етиловий спирту у якості енергоносія. Разом із іншими державними спиртзаводами комбінат включили у перелік виконавців цієї програми.

ФДМУ, торги, спиртзавод, Лохвиця, бізнес

За темою:

Топ-5 за тиждень :








Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.