ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:16 26.10


На Полтавщині реєструють агітацію без вихідних даних. ВІДЕО

У Малоперещенській ОТГ Полтавської області громадянська мережа "ОПОРА" виявила агітацію без вихідних даних.

У Малоперещепинській об`єднаній територіальній громаді спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували розповсюдження агітаційних матеріалів кандидата на посаду сільського голови Наталії Двірник. Листівка не містила  вихідних даних. За фактом порушення спостерігачі ОПОРИ викликали поліцію.

Відповідно до пункту 2 статті 56 Закону України «Про місцеві вибори», друкований агітаційний матеріал повинен містити відомості про замовника та установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначених відомостей забороняється.

Спостерігачі ОПОРИ викликали поліцію, щоб написати відповідну заяву. В очікуванні правоохоронців Наталія Двірник, розмовляючи по телефону, «зняла» з дошки оголошення агітаційний матеріал.

Після приїзду на місце події поліції спостерігачі ОПОРИ написали заяву щодо виявленої у Малоперещепинській об`єднаній територіальній громаді агітації без вихідних даних.

 Громадянська мережа ОПОРА наголошує, що є відокремленою від політичних партій та виборчих комісії здійснює громадське спостереження за виборчим процесом і реагує на виявленні порушення.

 

Опора, порушення, ОТГ, вибори

За темою:

  • У березні в Полтаві обиратимуть ректора аграрного університету
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.