ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 29.04


На Полтавщині розглядають можливість відновлення роботи транспорту

У Кременчуці обговорили можливість послаблення карантину та поновлення повноцінної діяльності громадського транспорту.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

 

Перший, його називають червоним, застосовуватимуть, якщо ситуація не покращуватиметься, то перевезення продовжуватимуть здійснювати виключно на нерегулярних маршрутах. Перевозитимуть працівників так званої критичної інфраструктури, зокрема: охорони здоров’я та підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста з дотриманням маскового режиму та кількості відповідно до рішення уряду. У цьому випадку можливе зменшення кількості транспорту з метою зниження навантаження на місцевий бюджет.

Другий, його називають жовтим, може бути введений, якщо ситуація хоча б трішки почне змінюватися на краще. У такому випадку перевезення продовжуватимуть здійснювати в режимі спеціальних перевезень. Автобуси та тролейбуси працюватимуть протягом всього дня, але в обмеженій кількості. Перевезення працівників підприємств, закладів та установ здійснюватимуть відповідно до рішення уряду з дотриманням маскового режиму. Оплата за проїзд здійснюватиметься відповідно до діючих тарифів без надання пільг.

Третій, його називають зеленим, може бути застосовано у разі значного покращення ситуації. Він передбачає відновлення всіх діючих автобусних і тролейбусних маршрутів. Проїзд буде дозволений всім громадянам, в тому числі і пільгових категорій. При цьому дотримання маскового режиму все одно буде обов’язковим, та можливе обмеження кількості пасажирів відповідно до рішення уряду.

транспорт, відновлення, карантин, Кременчук

За темою:

  • ДТП у Засуллі: пішохід опинився в лікарні
  • У ДТП на Полтавщині збили мотоцикліста
  • Поліція встановлює обставини ДТП, в якій отримав травми пішохід
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.