ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:15 03.11


На Полтавщині розпочали інформаційну кампанію на підтримку літніх людей

У Лубенському районі розпочалася нова інформаційна кампанія на підтримку літніх людей в умовах пандемії "Разом проти COVID -19".

Запустила кампанію громадська організація «Твій Світ» за фінансового сприяння міні-гранту Проекту ЄС «Підвищення потенціалу ОГС соціальної сфери України», що фінансується Європейським Союзом.

У Лубнах та Гребінці мешканці бачитимуть постери із соціальною рекламою та повідомленням, які перенаправлятимуть на сторінку з інформацією про можливості доєднатися до волонтерських ініціатив проти коронавірусу.

Мешканці отримуватимуть інформацію про підтримку літніх людей в умовах пандемії. Серед населення громади планують поширювати інформаційні матеріали, в яких йдеться про те, як розпізнати симптоми хвороби, допомогти людям похилого віку під час карантину, мінімізувати ризик зараження на СОVID-19.

Також, у рамках соціальної кампанії організатори поділяться напрацьованими інформаційними матеріалами та порадами щодо дій та запобіжних заходів для волонтерів, соціальних робітників і професійних доглядальників, які надають послуги літнім людям.

«Зараз важливо підтримати лікарів, соціальних робітників, найуразливіших представників громади – всіх тих, хто протистоїть пандемії COVID -19 чи найбільше потерпає від її наслідків. Наша мета – максимально інформувати громадян про запобіжні міри та важливість проявів людяності під час коронакризи», – говорить керівник проєкту Олександр Чепур.

 

Також організатори розкажуть про успішні комунікації між волонтерськими ініціативами та місцевою владою в протидії COVID -19 для подальшого проведення локальних інформаційних кампаній.  Соціальна кампанія пройде у рамках проєкту «Соціальна підтримка та залучення до взаємодопомоги в умовах поширення COVID – 19 немобільних, маломобільних та мобільних осіб похилого віку, що мешкають у Лубенському та Гребінківському районах Полтавської області» за фінансового сприяння міні-гранту Проекту ЄС «Підвищення потенціалу ОГС соціальної сфери України», що  фінансується Європейським Союзом і реалізується Благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

гаряча лінія, коронавірус, літні люди

За темою:

  • Офіційно: семеро померлих, 764 нових хворих за минулу добу в області від COVID-19
  • У Полтаві додатково розгорнули 70 "ковідних" ліжко-місць
  • За добу на Полтавщині - плюс 848 випадків коронавірусу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.