ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 31.01


На Полтавщині розширять військову бригаду

У Полтавській області планується розширення військової бригади. Про це повідомив на брифінгу представник військової частини 3052 Національної гвардії України Сергій Луніч.

Військова частина проходить реформування і розширюється на базі бригади Національної гвардії України.

Сергій Луніч повідомив, що не очікується посилення мобілізації для набору до бригади нових військовослужбовців, оскільки мобілізація перебуває у компетенції Збройних сил України.

Передбачається, що люди приєднуватимуться до військової частини добровільно. Інформація доступна на офіційній сторінці фейсбук військової частини 3052 Національної гвардії України.

Критерії відбору включають фізичне та психічне здоров'я, проходження звичайної військово-медичної комісії в територіальних центрах комплектування за місцем проживання, відсутність шкідливих звичок та судимостей.

Військових будуть навчати базовій підготовці, теоретичній підготовці з озброєння, практичній роботі зі зброєю, а також працюватимуть психологи.

Розширення бригади обумовлено необхідністю участі військової частини у заходах з відбиття російської агресії. Метою є підвищення спроможності Національної гвардії та збільшення безпеки регіону.

Завданнями бригади буде виконання всього спектру функцій, покладених на Національну гвардію України, включаючи охорону громадського порядку, охорону підсудних під час судових процесів, забезпечення охорони органів державної влади, охорону особливо важливих державних об'єктів та об'єктів критичної інфраструктури у регіоні, а також виконання завдань з територіальної оборони, в тому числі охорону та оборону Полтави.

розширення, військові, Нацгвардія

За темою:

  • Черговий хабарник у Полтаві: командир обіцяв переведення солдата за $1500
  • Протягом тижня загинуло ще два десятки полтавських захисників
  • Полтавські тероборонівці знищили російський дрон-розвідник
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.