ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:55 03.04


У Гребінці скоїла самогубство головна медсестра лікарні

У місті Гребінка Полтавської області головна медична сестра центральної районної лікарні, яка готувала прийом хворих COVID-19. Вона була знайдена повішеною у власній квартирі. Про це повідомили місцеві жителі.

Як передає ТСН, на думку знайомих та близьких померлої, жінка скоїла самогубство через обставини на роботі, а саме —  через нібито неготовність лікарні до прийняття пацієнтів з коронавірусною інфекцією.

Адже  керівництво на неї переклало відповідальність.


Жінка завжди була життєрадісною, привітною не мала проблем і конфліктів ні з ким, тож причиною скоєння самогубства, ймовірно, стали обставини на роботі. Жінка працювала головною медсестрою в лікарні і напередодні почали надходити вказівки щодо підготовки лікарень у разі поширення коронавірусу, на що головний лікар Кривошея швиденько написав заяву і пішов у відпустку, його заступниця – на лікарняний, а вся відповідальність за подальші дії впала на головну медсестру! Жінка завжди була відповідальною і ставилася зі співчуттям до людей і пацієнтів, але так як з нею вчинило керівництво лікарні переходить будь-які межі!

– йдеться у повідомленні, яке надійшло до редакції ТСН.

Головний лікар зазначив, що свою відповідальність за підготовку лікарні до прийому хворих на COVID-19 ні на кого не перекладав і у відпустку не ходив.

Так, ми справді, як і інші лікарні в Україні, готувалися до COVID-19, робили закупівлі. Головна медсестра не робила все сама, а їй допомагали медичні сестри, - заявив головний лікар Кривошея.

На уточнювальне питання, чи вважає він причиною самогубства головної медичної сестри хворобу з судинами, він сказав: "Так, я вважаю хворобу причиною самогубства. Вона хворіла багато років. Вибачте, яка саме хвороба була, сказати я не можу".

У поліції міста Гребінка нам також підтвердили факт самогубства головної медичної сестри, але коментувати ситуацію відмовились.

Натомість начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області Юрій Сулаєв повідомив ТСН.ua, що поліція міста Гребінка відкрила за фактом самогубства провадження.

"Справді, є факт скоєння самогубства. Поліція відкрила відповідне провадження, справа досліджується. Також вже поспілкувалися з рідними жінки. Фактів того, що це було доведення до самогубства, немає", - сказав Сулаєв. 

суіцид, коронавірус

За темою:

  • У Полтаві застрелився керівник обласного еколого-натуралістичного центру
  • У Розсошенцях пролунав смертельний постріл
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.