ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 19.03


На Полтавщині стартувала посівна

На Полтавщині розпочалася посівна кампанія - агропідприємства та фермерські господарства області розпочали сіяти ярі зернові. Вже засіяли перші 18 тисяч гектарів площ.

Про це у повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

Найбільше посіяно ячменю – майже 16 тисяч гектарів, також 900 гектарів пшениці, а ще овес та горох. До весняного посіву аграрії запланували близько 1,4 мільйона гектарів. Це 606 тисяч гектарів ярих зернових і зернобобових та ще 633 тисячі гектарів технічних культур. «Урожай Полтавщини – у надійних руках. Дякуємо нашим аграріям за сумлінність і відданість цій нелегкій справі, – зазначив начальник Полтавської ОВА.

Тим часом парламент унормує законопроект про Державний аграрний реєстр, про який мова йде ще від 2022 року.

"Цей реєстр уже створено, але важливо унормувати його роботу окремим законом, а також розширити його функціонал. 115 тисяч користувачів зареєстровані в цьому реєстрі. Це простий і зрозумілий інструмент, через який держава допомагає українським аграріям", - розповів прем'єр.

Згаданий реєстр запрацював у серпні 2022 року.

Це свого роду "Дія" для аграріїв. На платформі представлено прозорий та зрозумілий розподіл усіх видів підтримки для українських фермерів. Агровиробники, зареєстровані в реєстрі, зможуть подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також позик і технічної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів.

АПК, посівна, насіння

За темою:

  • Полтавці смертельно травмуються під час городніх робіт
  • Полтавські аграрії засіяли заплановані площі ранніх зернових
  • На Полтавщині запрацювала школа аграрних пілотів БПлА
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.