ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:45 19.05


На Полтавщині забуяла "Решетилівська весна". ФОТО

У Решетилівці відкрилося обласне свято народної творчості "Решетилівська весна" та стартувала концертна програма колективів району.

 Цьогорічна “Решетилівська весна” розпочалася на стадіоні “Колос” виступами колективів Фома та гурт «Мандри», «Танок На Майдані Конго», а після закінчення концертної програми відбулась дискотека.

Другий день свята увінчався виконанням “Святкового маршу” Решетилівським духовим оркестром, масовим виконанням гімну України та Європи і парадом вишиванок.

Урочисте відкриття свята відбулось на ганку Центру культури і дозвілля «Оберіг».

Представники влади відзначили, що за роки свого існування фестиваль народної творчості “Решетилівська весна” виріс з культурного свята місцевого рівня до культурно-мистецької події, на яку їдуть люди з усіх кінців держави.

Центральна вулиця вже міста Решетилівки перетворилася на галерею картин,вишиванок, гончарних та солом’яних виробів, витворів мистецтва з дерева.

Містянам бажали зростання добробуту, розквіту.

Виставка-продаж робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва збирає біля себе все більше бажаючих помилуватися красою та придбати речі.

Малеча розважається на дитячих атракціонах. Увечері на стадіоні "Колос"  — концертна програма гуртів "Онейроід" і " DZIDZO".

свято, "Решетилівська весна"

За темою:

  • У Полтаві замовляють ювілейну церемонію одруження
  • У Березовій Рудці відбудеться свято на честь відомого поета
  • На Семенівщині пройшло свято “Веселої мудрості”
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.