ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 06.07


На Полтавщині стартували командно-штабні навчання

6 липня на території Полтавської області розпочалися командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

З метою перевірки готовності персоналу Головного управління ДСНС України у Полтавській області до виконання завдань за призначенням, керівництвом навчань було оголошено сигнал «Збір-Аварія».

Після отримання повідомлення співробітники ДСНС прибули до підрозділу у встановлений термін.

Також, під час зборів було перевірено забезпеченість та укомплектованість тривожних валіз та засобів індивідуального захисту співробітників Служби.

Керівник навчань – директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Сергій Парталян, начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб зустрілися з головою Полтавської облдержадміністрації Олегом Синєгубовим, його заступником Євгеном Грековим та обговорили організацію, хід проведення навчань наголосивши на важливості координації дій усіх служб та представників громад для ефективного подолання наслідків надзвичайних ситуацій.

Так, згідно тактичного задуму першого дня навчань на території області виникли декілька умовних надзвичайних ситуацій. Зокрема, на автозаправній станції у смт Чутове внаслідок короткого замикання електромережі виникло загоряння у будівлі оператора.

Також, цього дня рятувальники та відповідні служби ліквідовували наслідки умовних пожеж у зерносушарці в м. Решетилівка, у виробничому приміщенні одного із підприємств смт Диканька, на складі оливи Зіньківського промислового майданчику місцевого підприємства.

Під час підбиття підсумків першого дня навчань було відмічено професійність, злагодженість дій рятувальників Полтавського гарнізону ДСНС України та інших учасників командно-штабних навчань.

навчання, рятувальники

За темою:

  • Топ-7 фільмів для вивчення англійської
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.