ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 24.03


На Полтавщині стартував фестиваль дитячого читання

На базі бібліотеки-філії №2 КЗК «Кременчуцька міська Централізована бібліотечна система для дітей» стартував Фестиваль дитячого читання «ЧитайМісто»

Захід триває в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання.

У формі бібліотечного showroom «Для вас – тільки найкращі книги» бібліотекарі познайомили юних читачів з бібліотечними брендами, які представляли не світові дизайнери, а улюблені читачами герої книжок.

На фестивалі були анонсовані заходи, які будуть проходити у всіх дитячих бібліотеках міста протягом наступного тижня – Всеукраїнського тижня дитячого читання, повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Під час Тижня читачі матимуть змогу бути присутніми на презентації прочитаних книг читачів (б-ф.3,7), побувати на ляльковій виставі(б-ф.4), зіграти у поетичні карти «Ута-гарута» (ЦБ), стати учасниками Дня культури читання (ЦБС), взяти участь у бібліо-кросі «Читай разом з нами»(б-ф.5) та відвідати бібліо-кафе «Читаємо, смакуємо, спілкуємось»(б-ф.6).

А на завершення Тижня – справжній День мод.

29 березня в Центральній міській дитячій бібліотеці пройде Модний книжковий показ. В якості моделей будуть відібрані діти, які пройшли І етап відбору обласного конкурсу «Найкращий читач Полтавщини – 2019».

Відкриттям ІІ етапу стане дефіле кожного учасника, діти обирали книги різних авторів і жанрів, родзинкою конкурсу стали костюмовані та артистичні виступи учасників.

Наприкінці заходу журі підіб’є підсумки та обере двох переможців з двох вікових груп, які будуть представляти наше місто на обласному етапі.

фестиваль дитячого читання, Кременчук

За темою:

  • У Полтаві стартував четвертий фестиваль "Краєзнавчий артвікенд"
  • Полтава вперше прийняла харківський театральний фестиваль
  • Полтавці провели фестиваль повітряної робототехніки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.