ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 02.11


На Полтавщині стартував сезон полювання на хутрових звірів

Сьогодні, 2 листопада, на Полтавщині стартував сезон полювання на хутрових звірів. Про це повідомила прес-служба Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Полювати можна на зайця-русака, лисицю, єнотоподібну собаку і вовка  

Строки полювання і норма добування мисливських тварин визначаються користувачем мисливських угідь і можуть відрізнятись як залежно від області, так і в угіддях сусідніх користувачів.

Відстріл вовків, лисиць та єнотоподібних собак не лімітується і може здійснюватись мисливцями за наявності дозволів на добування інших тварин, зокрема відстрільної картки на добування зайця чи ліцензії на добування інших тварин

. Водночас одному мисливцю заборонено добувати більше одного зайця-русака за день полювання, навіть якщо він полює в колективі, в якому інші мисливці не використали свого права на добування зайця.

Під час полювання мисливець зобов’язаний мати при собі: державне посвідчення мисливця; контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання; дозвіл на відстріл тварин (ліцензія або відстрільна картка); дозвіл на носіння і зберігання зброї; за наявності мисливської собаки паспорт на мисливську собаку.

У випадку незаконного добування або знищення диких тварин при проведенні незаконного полювання, порушники притягаються до відповідальності у вигляді накладення штрафу в розмірі від 1 020 до 2040 грн, з конфіскацією зброї та інших засобів полювання, а також відшкодовують збитки відповідно до такс для обчислення розміру збитків, завданих унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання за кожну добуту тварину.

Лісівники Полтавщини закликають усіх мисливців дотримуватися пожежної безпеки у лісах та техніки безпеки щодо поводження з мисливською зброєю.

 

 

полювання, сезон, хутряні звірі

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.