ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 06.05


На Полтавщині стартував сезон виявлення мото-підробок

На Полтавщині відкрився сезон виявлення підробок при реєстрації скутерів і мопедів - є випадки, коли зареєструвати мототранспорт не вдається через підробки.

На Полтавщині спостерігається різке збільшення реєстраційних операцій із мототранспортом. Така активність пов’язана з тим, що за керування незареєстрованим мопедом, моторолером чи скутером настає адміністративна відповідальність.

У Регіональному сервісному центрі Полтавської області повідомляють, що трапляються випадки, коли зареєструвати мототранспорт не вдається, бо на заваді стають виявлені ознаки підробок.

Одна з таких прикрих історій сталася у Горішніх Плавнях. Громадянин звернувся, аби зареєструвати мопед Viper Active синього кольору 2008 року випуску.

Однак замість свідоцтва про реєстрацію отримав висновок експертного дослідження про те, що номерне позначення шасі (рами) було підроблено.

Цей висновок разом із мопедом було направлено до Кременчуцького відділу поліції №2 ГУНП в Полтавській області.

Ще не скоро зможе проїхатися «з вітерцем» на своєму мопеді Honda Dio синього кольору 1995 року випуску і пані, яка звернулася для його реєстрації у Гадяцький територіальний сервісний центр МВС № 5345.

Старший судовий експерт Полтавського науково- дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України помітив заміну номерного позначення шасі. Про це він повідомив у Гадяцький відділ поліції ГУНП в Полтавській області для подальшого з’ясування обставин.

 

поліція, мопеди

За темою:

  • На Полтавщині пасажир побив провідника поїзда
  • На Полтавщині розшукують вихованців Гадяцького дитбудинку
  • Поліція обіцяє жорстко відповісти на прояви екстремізму чи релігійної ворожнечі
  • Топ-5 за тиждень :