ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 04.02


На Полтавщині створили 229 місць компактного проживання ВПО

3 лютого в обласній військовій адміністрації відбулася робоча нарада з представниками РВА та ТГ з питань розміщення ВПО, надання гуманітарної допомоги.

Заступник начальника ПОВА Олексій Бруслик розповів про роботу гуманітарного штабу, функції якого передано Полтавському обласному центру соціальних служб.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

“Полтавщина продовжує займати лідерські позиції щодо прийому внутрішньо переміщених осіб, тому питання забезпечення їхніх прав та свобод, безпечних і належних умов проживання, їхніх потреб за рахунок гуманітарної допомоги залишається пріоритетним напрямом нашої діяльності, – зауважив Олексій Бруслик. – На рівні райвійськадміністрацій та територіальних громад були визначені відповідальні особи, які надалі забезпечуватимуть усю необхідну комунікацію й вирішення поточних питань щодо прийому та розміщення евакуйованого населення, роботу з внутрішньо переміщеними особами, а також питань отримання й передачі гуманітарної допомоги, яка надходить до області”.

Нині Полтавщина підтримує партнерство та взаємодію з понад 30 міжнародними донорськими організаціями, які продовжують підтримувати постраждале населення України. В області створено 229 місць компактного проживання ВПО, у 160 МКП мешкають майже 8 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Загальна кількість вільних місць по області – понад 5 тисяч, а за умови посилення матеріально-технічного оснащення закладів є можливість створити додатково ще 3,6 тисячі ліжко-місць.

Директор обласного центру соціальних служб Світлана Півень та заступник директора – начальник відділу забезпечення гуманітарною допомогою ПОЦСС Інна Шерстюк розповіли про запровадження нового алгоритму отримання, розподілу та надання гуманітарної допомоги у форматі донор-отримувач-набувач.

А також про нюанси заповнення онлайн-таблиць щодо моніторингу потреб МКП та обліку ВПО, які там проживають.

житло, ВПО

За темою:

  • Полтавці винайшли близько 400 вільних місць для проживання переселенців
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.