ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 16.11


На Полтавщині створили аудіохрестоматію для школярів

Хрестоматія вже доступна для прослуховування - наразі там з'явилися 43 твори для учнів 5-го класу, які навчаються за програмою Нової української школи.

На Полтавщині створили аудіохрестоматію для українських школярів. Про це повідомив ініціатор проєкту, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

"Попри постійні тривоги і віялові відключення світла освітній процес триває, і ми намагаємося його урізноманітнити та зробити доступнішим. Тепер школярам необов’язково мати при собі підручник із літератури – твори доступні в інтернеті. Їх можна слухати онлайн чи офлайн, коли немає світла”, – прокоментував Біленький.

Хрестоматія доступна для прослуховування на створеному ним ютуб-каналі Біленького "Вінілосховище". До Дня української мови та писемності, 9 листопада, там з'явилися 43 твори для учнів 5-го класу, які навчаються за програмою Нової української школи. Література для старших класів буде начитана після укладання відповідних програм. Також голова облради обіцяє, що невдовзі на каналі з'являться твори української та світової класики, позапрограмна фантастика та пригодницькі романи.

Начитали твори провідні актори Полтавського академічного музично-драматичного театру імені Гоголя Богдан та Ольга Чернявські. Аранжування - Олега Писаренка.

освіта, школа, діти, література, аудіоконтент

За темою:

  • Представник Полтавщини переміг у міжнародній математичній олімпіаді
  • Вчительку-ватницю суд відпустив на випробувальний термін
  • У Полтаві перевіряють на замінування освітні заклади
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.