ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 15.04


На Полтавщині створили ізолятор для перевезення інфікованих людей

На Полтавщині створили ізолятор для перевезення людей з інфекційними хворобами. У ньому будуть транспортувати і пацієнтів із коронавірусом COVID-19.

 Виготовило ізолятор кременчуцьке підприємство — поки цей бокс не має сертифікату.

14 квітня виробник привіз його протестувати в обласний центр екстреної меддопомоги.

Це – транспортний ізолятор для пацієнтів з інфекційними хворобами. Розробило його кременчуцьке підприємство, яке спеціалізується на виготовленні сільськогосподарського обладнання. Через коронавірус в Україні спробували створити такий герметичний бокс

пояснює керівник фірми Юрій Андрієвський.

 

Як повідомив він Суспільне Полтава, складова боксу – це сертифікована ПВП-тканина, полотно, яке має сертифікат української санепідемслужби. Вони сертифіковані у МОЗ. Фільтри також українського виробника, які застосували у капсулі. Вони фільтрують повітря надлишкове, яке залишається. Також – камерні рукавички для маніпуляцій. Капсула оснащується кисневою маскою, ручним реанімаційним набором і компресором на акумуляторах, який подає кисень у капсулу.

Розробив транспортну капсулу інженер Антон СуворовРозміри  вибрав типові — європейські стандарти. Ширина 600 міліметрів, довжина – 2 метри, висота – 640 міліметрів. Головне –  герметичність та розмір, щоб універсально використовувати на всіх видах нош, які зараз використовують в Україні.

Капсула – багаторазова. Після кожного транспортування хворого, її треба дезінфікувати.  

Кременчуцька фірма виготовила поки що один такий ізолятор за 25 тисяч гривень.

 

карантин, обмеження, бокс, ізолятор

За темою:

  • У Полтаві виявили хвору на сказ лисицю
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.