ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 12.04


На Полтавщині створили нове нефрологічне відділення обласної лікарні

Філія КП "Полтавська обласна клінічна лікарня імені Скліфосовського ПОР", де проводитимуть процедуру діалізу хворих на хронічну ниркову недостатність для жителів Лубенського району і сусідніх громад, готова до відкриття.

 

Відділення базується на першому поверсі Лубенської міської дитячої клінічної лікарні. Процедурні кабінети відремонтовані, обладнані спеціальною апаратурою, системами очищення повітря і води. Врахований і безбар'єрний доступ до приміщення, адже основна частина пацієнтів є маломобільними.

"Робота від ідеї до завершення будівельних робіт і підготовки персоналу тривала два роки. Як і передбачалося проєктом, створено дві амбулаторні палати (жіноча і чоловіча) на 8 діалізних місць, маніпуляційна, ординаторська, додаткові приміщення для обслуговування центру. Відділення має фахове кадрове забезпечення – завідувача відділенням, кількох лікарів-нефрологів, одну старшу медсестру, 6 медичних сестер і 5 молодших медичних сестер, а також інженера і техніка. Медичний персонал пройшов навчання на базі нашої лікарні.
Наша філія значно підвищить доступність такого виду допомоги і полегшить логістику для пацієнтів", - розповів головний лікар Григорій ОКСАК.

Проєкт втілений за підтримки керівництва області, органів місцевого самоврядування Лубенської громади та представників Полтавщини у Верховній Раді України.

медицина, лікарня, Лубни, нефрологія

За темою:

  • Офтальмологи про найпоширеніші в Україні захворювання очей
  • Минулого тижня від ковіду в області померло четверо людей
  • Гастрит: види захворювання та методи лікування
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.