ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 24.01


На Полтавщині створили штаб пенсіонерів-силовиків

Новостворений штаб пенсіонерів-силовиків відстоюватиме право своїх членів на гідну пенсію. Мета штабу — координувати зусилля всіх громадських організацій у досягненні спільної мети.

У Полтаві відбулися загальні збори активістів Координаційної ради громадських ветеранських організацій Полтавщини та комісії з питань ветеранів Збройних сил та учасників бойових дій при Громадській раді Полтавської ОДА.

На зборах створили штаб пенсіонерів-силовиків та обговорили тактику своїх дій.

Долучившись до загальноукраїнського руху ветеранів-силовиків, полтавці хочуть змусити Уряд виконати вітчизняне законодавство і перерахувати пенсії колишнім військовим і міліціонерам. 

Ситуація змушує колишніх військових до більш активних дій, адже уряд фактично відмовився виконувати існуюче законодавство щодо пенсійного забезпечення військовослужбовців та осіб, прирівняних до них, та зволікає з розробкою проекту нового закону щодо пенсійного забезпечення силовиків,

наголосив голова Координаційної ради громадських ветеранських організацій Полтавщини Олександр Марущенко.

Масові акції протесту і перекриття доріг колишніх військовослужбовців не дає результатів.

За інформацією  Марущенка, остання  акція протесту відбулася в Києві і майже у всіх обласних центрах 17 січня, щоб привернути увагу керівництва держави до проблем у пенсійному забезпеченні ветеранів-силовиків.

Але перерахунок пенсій ветеранам-силовикам потребує додаткового навантаження на бюджет в сумі 10 млрд гривень, тому держава зволікає, є ще і певний політичний аспект щодо затягування  перерахунку пенсій військовослужбовцям

На жаль, можновладці вже кілька років не звертають увагу на протести колишніх силовиків щодо пенсій, адже бояться лише масових майданів, повідомляє "Панорама Полтавщини".

 

протест, пенсії, силовики, штаб

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.