ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 08.07


На Полтавщині створюють унікальний музей скіфської доби

У межах програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" розпочалося створення музею Більського городища на Полтавщині – історичної пам’ятки скіфської доби на півночі області.

Нині весь комплекс запланованих робіт проводять відповідно до графіку, зводять добудови приміщення, завершили демонтаж і розпочали підготовку до укріплення фундаменту й стін.

Наразі тривають підготовчі роботи до заливки підлоги. 

Є комплексне бачення розвитку цього об’єкту. Хочемо, щоб приїхавши сюди, люди могли подивилася музей та його експонати, ознайомитися з Більськом і повноцінно провести тут день та організувати дозвілля

– сказав директор історико-культурного заповідника «Більськ» Ігор Корост.

Загалом реконструкція під приміщення музею передбачає підсилення фундаментів та несучих конструкцій будівлі; перепланування внутрішнього простору; внутрішнє та зовнішнє оздоблення з утепленням; влаштування зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж з водопостачання, каналізації, електропостачання, освітлення, опалення, вентиляція, кондиціювання; облаштування благоустрою території.

Також у межах проєкту буде створено та побудовано: дизель-електростанцію, артезіанську свердловину, відкритий автомобільний паркінг, зони кемпінгу, «Містечко майстрів», «Скіфські атракціони», декоративний курган; скульптури в скіфській тематиці, паркан і альтанку.

Проєктом будівництва передбачено створення безбар’єрного середовища для маломобільних груп населення.

музей, Більськ

За темою:

  • Під Хоролом пограбували етномузей
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.